MGF

Forum Mińskiej Gildii Fantastyki


#1 2013-09-16 12:19:49

 Petrodon

Członek

Skąd: MMz
Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 619
Punktów :   

Deklaracje członkowskie

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA



Ja niżej podpisany(a)..................................................... proszę o przyjęcie mnie w poczet członków rzeczywistych Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki „Mińska Gildia Fantastyki”.
Oświadczam, że znane mi są postanowienia statutu i wewnętrznych regulaminów, cele i zadania Stowarzyszenia.
Jednocześnie zobowiązuje się do ich przestrzegania, aktywnego uczestnictwa w działalności Stowarzyszenia oraz sumiennego wypełniania uchwał władz Stowarzyszenia.

Poniżej przedstawiam dane osobowe:
1.    Nazwisko i imiona: ............................................................................
2.    Imiona rodziców: ...............................................................................
3.    Data i miejsce urodzenia:....................................................................
4.    Obywatelstwo:....................................................................................
5.    Miejsce zamieszkania:........................................................................
6.    Dowód osobisty/ ...........................: seria:................... nr...................
wydany przez ...........................................................................................
7.    Numer telefonu:..................................................................................
8.    Email:..................................................................................................

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej deklaracji na potrzeby Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki „Mińska Gildia Fantastyki”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883 z póź. zm.)

Mińsk Mazowiecki, dnia:...................... własnoręczny podpis: ..............................................

Oświadczam, że wyrażam zgodę aby moje dziecko zostało członkiem rzeczywistym Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki „Mińska Gildia Fantastyki”.

Mińsk Mazowiecki, dnia:...................... własnoręczny podpis opiekuna: ..............................................

UCHWAŁA ZARZĄDU



Uchwałą Zarządu Stowarzyszenia nr ................... z dnia .................................
Pani/Pan ................................ po odbyciu stażu kandydackiego oraz po uiszczeniu wpisowego został(a) przyjęty(a) w poczet członków rzeczywistych Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki „Mińska Gildia Fantastyki”.

Mińsk Mazowiecki, dnia..................................


http://images77.fotosik.pl/219/bb2f81855b7f099dgen.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoryslask.pun.pl www.krins.pun.pl www.nowon.pun.pl www.secentrum.pun.pl www.klandk.pun.pl