MGF

Forum Mińskiej Gildii Fantastyki


#1 2021-07-21 17:03:22

SzymSoko

Przechodzień

Zarejestrowany: 2015-12-27
Posty: 65
Punktów :   

Bitewniaczki - umarło czy żyje?

Cicho wszędzie, głucho wszędzie - ktoś jeszcze w coś gra?

Offline

#2 2021-07-21 18:59:40

 Ogmios

Przechodzień

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 1150
Punktów :   

Re: Bitewniaczki - umarło czy żyje?

A z Nightem nie wyszło, był chętny na 40k?

Jest miejscówka w Gralni Biblioteki, chętnie pyknę w DBA w jakąś sobotę, mam parę armii.
Ewentualnie Heroclixy, mam sporo figurek i właściwie jeszcze nie grałem pełnej rozgrywki, lub stary Battletech na żetonach.
Jeśli się wyrobię z malowaniem, to we wrześniu Chain of Command będzie możliwy w skali 20mm, na razie Polacy i Niemcy.
Moje 40k jest szczątkowe, stary szrot Space Marinsów i kartonowy Predator, trochę rzeczy czeka na wykończenie, ale nie mam natchnienia do kosmomłotka.

Offline

#3 2021-07-21 21:01:36

SzymSoko

Przechodzień

Zarejestrowany: 2015-12-27
Posty: 65
Punktów :   

Re: Bitewniaczki - umarło czy żyje?

No u mnie tylko 40k więc kibicuję rozbudowie kolekcji

Z Nightem urwał nam się kontakt, akurat jak się odezwał wypadłem z obiegu

Może ktoś jeszcze się porywa na 40k?

Offline

#4 2023-01-14 22:03:30

BoBa314

Przechodzień

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 11
Punktów :   

Re: Bitewniaczki - umarło czy żyje?

Witajcie,

kilka lat temu wkręciłem się w wh40k. Parę razy już przychodziłem do Przełomu i kilka giereczek rozegrałem. Przez maturę i pandemie lekko pasja upadła ale teraz do niej powróciłem. Czy jeszcze ktoś tu dycha/zagląda i jest w stanie odpowiedzieć czy klub nadal działa?

Offline

#5 2023-01-23 19:23:49

 Ogmios

Przechodzień

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 1150
Punktów :   

Re: Bitewniaczki - umarło czy żyje?

Klub Przełom działa, przeważnie można się wpasować jakoś z graniem, a normalnie zapraszam w piątki na rpga, ostatnie w miesiącu to nominalnie planszówkowe, można przynieść własne. Natomiast stricte co do bitewniaków, to pytaj MGFu na Facebooku/Discordzie ew. czasem się w piątek pojawiają. Raczej ostatnio się w 40k nie grywa w klubie, ale może grają prywatnie?

Ja mam trochę starych smerfów w kolejce do malowania, nadal nie ruszone od ostatniego wpisu wyżej, ale może kiedyś?  Jeśli masz ochotę spróbować coś innego: historyczne DBA, sf Battletech, drugowojenne Chain of Command - to pytaj mnie; obecnie maluję Gladiatorów z areną, myślę będzie gotowe po przerwie Przełomu na ferie 13-27 luty bodajże.

BTW w soboty jest klub modelarski, można przyjść malować figurki od 40k też.

Offline

#6 2024-04-25 22:49:29

 Ogmios

Przechodzień

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 1150
Punktów :   

Re: Bitewniaczki - umarło czy żyje?

Rozgrywki Bolt Action w MGF - pokazówka 10go maja, w czerwcu rozgrywki turniejowe. Mnie ciekawi która edycja, bo jest od niedawna trzecia?

Bolta nie mam, ale mogę przynieść DBA przy tej okazji i taki piątek bitewniakowy by był.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.28dwiescie.pun.pl www.gmb.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.buuu.pun.pl www.bitwawojownikow.pun.pl