MGF

Forum Mińskiej Gildii Fantastyki


#1 2018-07-23 20:52:28

Modron

Członek Zarządu

Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 434
Punktów :   

The Elder Scrolls: Legends

Ostatnio zacząłem sobie grać w The Elder Scrolls: Legends. Jeśli chodzi o popularne obecnie karcianki komputerowe, to TESL najbardziej przypadło mi do gustu.
Mój login to Modrron - jakby ktoś chciał kiedyś zagrać partyjkę.

Jeśli ktoś grał to jakie ma opinie o TESL? Albo o podobnych karciankach?

Offline

#2 2018-07-24 10:53:12

 Jakubus

Bibliotekarz

Skąd: MMz
Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 430
Punktów :   
WWW

Re: The Elder Scrolls: Legends

Ja gram już dłuższą chwilę w TESL, mi też przypadła do gustu.
Grałem jeszcze w hearthstone i kilka mniej znanych.
TESL wygrywa bo, bo nie trzeba wydawać kasy, żeby sobie przyjemnie pograć. Oprócz koszulek na karty i  skórek kart wszystko możesz zdobyć za darmo zbierając monety lub kryształy i zbiera się je w całkiem przyzwoitym tempie. Odkąd  wprowadzili nagrody za codzienne logowanie jest jeszcze przyjemniej.
Wydaje mi się, że jest też bardziej taktyczna i można kombinować z deck'ami, bo talią na zasadzie "wrzucę wszystkie legendarki jakie mam" daleko nie zajedziesz.

Offline

#3 2018-07-25 10:44:40

Modron

Członek Zarządu

Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 434
Punktów :   

Re: The Elder Scrolls: Legends

Mam podobne wrażenia, ale grałem tylko chwilę w hearthstone i gwinta.

Czekam na nowego klienta TESL, podobno ma mieć opcję organizowania turniejów. Ciekawe jak to będzie wyglądać?

Offline

#4 2018-08-08 16:02:08

 Ciasteczkowy

Członek Komisji

Skąd: Stary Świat
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 990
Punktów :   

Re: The Elder Scrolls: Legends

No, też ostatnio zacząłem pykać. Mój nick to Malathen. Nie mogę tylko obczaić jak się z tych kryształów robi nowe karty.


http://www.nodiatis.com/pub/11.jpg

Offline

#5 2018-08-08 21:33:39

Modron

Członek Zarządu

Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 434
Punktów :   

Re: The Elder Scrolls: Legends

Gdzieś pod koniec głównej fabuły włącza się tutorial jak przyzwać karty z soul gemów. Więc polecam przejść do końca wątek fabularny, bo dostajesz sporo karty i kasy na rozwój. Tutaj znalazłem jakiś tutorial na youtube jeśli nie chce Ci się czekać: https://www.youtube.com/watch?v=A40z1tEKacA

Ja przyjąłem taktykę, że nie wydaję soul gemów dopóki nie zdobędę 50 lvl i nie przejdę wszystkich wątków fabularnych. Praktycznie co poziom dostajesz jakieś nowe karty, a przejście danej fabuły (Mechaniczne Miasto i Mroczne Bractwo) daje ci całą kolekcję z danego setu.

Offline

#6 2018-08-09 23:45:29

 Ciasteczkowy

Członek Komisji

Skąd: Stary Świat
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 990
Punktów :   

Re: The Elder Scrolls: Legends

Kurde, a ja już z tysiączek wydałem na kopie. Myślałem, że tu chodzi o tworzenie całkiem nowych kart przez kombinację już istniejących, a to po prostu ich kopiowanie? Łeee Nie no, fajna gierca, wciąga


http://www.nodiatis.com/pub/11.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia22.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl www.grhfront.pun.pl www.budownictwowbiis.pun.pl www.tsim.pun.pl